Denta Seal – recenzia – cena

0
798
Denta Seal – recenzia – cena

Denta Seal – recenzia – cenaČasový Denta Seal faktor

Primárne zubná prevencia je zameraný predovšetkým na prevenciu rozvoja kazu a parodontopathies, zubné anomálie a ústne malígne procesy, a na prevenciu a likvidáciu inváznych nepriaznivých faktorov.

Dôležitým faktorom je vzhľad pravidelné skríningové testy, obe deti a dospelých. V závislosti od štruktúry, budete musieť ísť na odstránenie zubného každých šesť mesiacov, ale najmenej raz za rok, pretože doska je jedným zo základných faktorov, ktoré vedie k vzniku kazu.

Slovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum Denta Seal

Slovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum Denta SealPrimárnej prevencie kazu:

Deti by sa mali začať vzdelávanie, zdravý spôsob života, správna ústna hygiena. Je možné automatizovať správne preventívne recenzie Slovakia správanie u fórum Denta Seal detí od prvej minúty. Mäkké lepkavú konzistenciu potraviny uľahčIť doska tvorba, uloženie a akumuláciu, čo môže viesť k tvorbe plaku a zubného kazu.

Mikro-organizmov

Primárne faktory zahŕňajú vývoj zubného kazu v oblasti výživy. Uprednostniť by sa mali potraviny vyžadujúce vysoké vlákna žuvanie, ktoré majú čistiace účinky na názory ako to funguje ďasná a zuby. Oni sa stretávajú s akumulácie a usadzovanie zubného plaku. Samozrejme, že by nemali byť ignorované, že tieto potraviny funguje iba na živicový povrch, nie v zubov alebo ďasien, takže správne čistenie je nevyhnutné.

Cukor náhrady by mali byť preferované na sacharidy, ktoré produkujú kyseliny, keď sú rozdelené do úst.

Mastné potraviny majú ochranný účinok na zuby a pokrytie povrchu sacharid-obsahujúcich častice, ich účinok je menej účinné.

Pravidelnosť jedla je tiež dôležitým faktorom. Keď jedlo sa znižuje ph, remineralisation procesy sa vyskytujú, po fórum Denta Seal jedle, ph obráti sa a remineralisation procesy spustiť. S nepravidelný jedlo a „Desiatu“ medzi jedlami,remineralisation je názory ako to recenzie Slovakia funguje zabránené, kyslé ph v ústach pretrváva dlhšiu dobu, tento faktor výrazne ovplyvňuje tvorbu zubného kazu.(lízanky, cukrík).

Denta Seal – komentáre – zložky – ako využiť – zloženie

Denta Seal – komentáre – zložky – ako využiť – zloženieMäkké/mäkký: po parodontal operácii, v Denta Seal prípade zubného citlivosti sa odporúča použIť

Večer-ráno kefka: večer kefka nemôže vyschnúť v dopoludňajších hodinách, sú baktérie sa vrátil do úst, tak to stojí za to pomocou dve zubné kefky, jeden ráno a jeden večer, tak by ste mali mať čas vyschnúť. Zubné kefky by mali byť zmenené približne každé tri ako využiť  komentáre mesiace, otvorené štetina zubné kefky zhoršIť čistiaci účinok, zlý účinok na zloženie zložky ďasná, a sú ľahšie uplatňovať s baktérie! Existujú zubné kefky s ukazovateľom pásy, a mejes naznačujú, ak zubné kefky stratili účinnosť.

Detí-zubné kefky pre dospelých: detské zubné kefky majú menšie hlavy, štetiny sú mäkšie, ich jazyky sú hrubšie, takže môžu rukoväť je dobre.

Primárny zloženie zložky potenciál pre kaz profylaxia je dostatočnú ústnu hygienu.

Základné nástroje z ústnej hygieny:

Zubná kefka

Kefky sa používa na odstránenie mechanických listy. Vyrobené z plastu štetiny so zaoblenými končí.

Kazu

Povrch zubov v kontakte s ústnej dutiny a tu na hlboké, chronický proces.

Spočiatku reverzibilné a neskôr nezvratné zničenie vyvíja.

Demineralisation a remineralisation procesy sú zapojené.

Základné faktory, ktoré pri vzniku kazu:

Zub farby-smalt kvality

Výživa

Druh:

Ručné zubné kefky:

Tvrdý / tvrdý: neodporúča, môže spôsobiť ďasná a ďasná úrazu

Stredná / medium: najefektívnejších

Ručné zubné kefky majú tiež špeciálne navrhnuté verzie:

Ortodontická kefka: na traky, mimo štetiny kief sú vyššie ako vo vnútri.

Jeden uzol kefka: na čistenie otvoriť protézy

Medzizubné tisters, kefy: jeden lumpy kefy, vymeniteľné hlavy

Protéza kefy: štetiny sú umiestnené v tvare“ l“

Ďalšie prostriedky na čistenie zubov:

Elektrické zubné kefky: primárne navrhnutý pre ľudí so zdravotným postihnutím. Majú lepší čistiaci účinok Denta Seal ako ručné zubné kefky a sú k dispozícii aj pre deti, ale tak nie je odporúčané, pretože nemajú fix správne používanie ručné zubná kefka. Zubná niť: môže byť voskované, fluorid-namáčať vo vode, ochutené. Je to pre čistenie ako využiť  komentáre zubov. Všetky zubné protézy by sa mali čistiť aspoň raz za dva dni, najlepšie pred každým štetcov(a tak je efektívnejšia)

Nežiaduce účinky, kontraindikácie – to bolí – Denta Seal

Superfloss: používa sa na čistenie mosty, oblasti v rámci fogworks, na čistenie brequettes.

Špáradlo-črevné: je vyrobený z mäkkého balzové to bolí Nežiaduce účinky drevo, ale neodporúča, môže poškodiť ďasná.

Ústna sprcha: nie je odporúčané, vody, môže squeeze baktérií do rany a ďasná.

Kefka zuby: minimálne dvakrát denne, najlepšie po každom jedle, doba 4-6 minút.

Sme masáž zuby voľne s zubná kefka a zubná pasta, vykonávať rozsiahle pohyby na vonkajšom povrchu zubov, kotúčové na vnútornom povrchu zubov. Ak je to možné, Denta Seal kontraindikácie používajte zubnú niť na čistenie všetkých protézy.

DokončIť čistenie čistenie jazyka. Môžeme použIť kefka alebo jazyk-čistenie reťazec. Vždy pohyb zvnútra von tak, že baktérie nie sú vrátené, pretože proces je neúčinné.

Zubná pasta

Detská zubná pasta: menej potrebné, menej ochutené fluoridov obsah

Dospelých, zubná pasta: vyššie fluoridov obsah, obvykle mentholous alebo príchuť mäty piepornej, gélová zubná to bolí Nežiaduce účinky pasta, bielenie zubov zubnou pastou, v kombinácii-12 hodín zubná pasta, anti-dry zuby, fluorid zadarmo zubná pasta.

Zubný prášok: mechanické trenie, neefektívne, škrabance skloviny.

Oplachovanie: nie nahradiť štetcov, farba zubov, suché sliznice!

Elmex gel: je dôležité, aby zadajte dávkovanie!

Detekciu plaku

S alebo bez farby. Bez farby, ktoré používame na strane sonda škrípanie ho z cape. Môžeme použIť rôzne doska-maľovanie Denta Seal kontraindikácie materiálov maľovať farbou. To môže byť chápané ako tablety (rytrozine-červená, fuksin-červená, neutrofilnom-červená, základné fuksin-uv), ktoré by mali byť žuť a môže byť opláchnuť.

Denta Seal – kde kúpiť – lekárne – cena – Amazon – Aliexpress

Odstránenie plaku

Doska je spôsoboval verzia zubného plaku. To môže byť vytvorené podľa ďasien alebo cez ďasná. Konzistencia je veľmi ťažké, Denta Seal a je to veľmi ťažké na zuby. Predné cena kde kúpiť zuby sú tvorené hlavne na vnútornom povrchu zubov a na sliznice otvorenie 6 zuby. Odstránenie je možné len v zubára úradu, nie si čistíte zuby.

Denta Seal: 1mg fluoridov obsah

To by mali byť použité na 200 dní, 1 tabletu každý deň, je treba dbať, s dávku, pretože jej jemná chuť, deti Amazon Aliexpress lekárne sa môžu dostať žihadlo a predávkovanie môže nastať, čo v fluorózy-škodlivé účinky, biela lézie na zuby.

Miestny: – miestne fluoridation:

Na domáce ošetrenie: používanie fluoridu zubná pasta, gél, opláchnutie agentov. Detská zubná pasta obsahuje menej fluoridu (250-500ppm)ako dospelých, zubná pasta(1000-1500ppm) u detí, výška hrach je tvorená, rodičovský dozor je potrebný, aby sa zabránilo prehĺtaní krém.

Liečba v kancelárii: používanie fluoridu laky, štetce, dúchadiel (napr. Bifluoride)

Laky majú veľmi vysoký obsah fluoridu 50 000 ppm!Pri Amazon Aliexpress lekárne zisťovaní, štetec zub vidieť, ak to musí byť osvetlené, závisí to od materiálu. Čím dlhšie to zostane na zuboch, už to funguje. To nie je dobré jesť a piť po pretože to leští a umýva veci mimo!

Nástroje na zapichovanie uzavretie

Je to careys preventívny postup, zvyčajne 6 rokov, 6 zubov, 18-19 rokov, 8 zubov prísť, sa ťažko čistí, sú ľahko skazená. Hlavné cena kde kúpiť rizikové skupiny, kde rodičia mali príliš veľa dutín! Zub by nemal byť viac ako 6 mesiacov staré,je najvhodnejšie vykonávať liečbu. Kofferdam v izolácii, fluorid-free zubná pasta čistí zuby, potom umýva, kanalizácie, klimatizácie, tónovaný, vytvára Denta Seal hlboké drážky s drážkami. Zvyčajne používame látka, farebný odlišné od zuba, aby bolo jasne viditeľné, a teda viditeľné, keď je opotrebované zuba. Každých šesť mesiacov, musíme ísť späť na vypnutie znova.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here