Titan Gel – recenzia – cena

0
678
Titan Gel – recenzia – cena

Titan Gel – recenzia – cenaPohlavie: Titan Gel mazivo zvyšuje sexuálnu rozkoš ženy

Použitie mazív pri pohlavnom styku zdá, že na zvýšenie výrazne radosť a sexuálna spokojnosť žien. Štúdia výskum Sa realizoval tím z Centra pre Sexuálne Zdravie, Podpora Indiana University (Usa) a vykazujú sa ako použitie mazív pri pohlavnom styku, tvár-výrazne zvýšiť spokojnosť a radosť žien.

Typy mazív testované počas štúdie boli dva: jeden silikónové založené a jeden na vodnej báze. Podľa svedectiev účastníkov, tí na báze vody boli spojené s neplnoletý, alebo nula, číslo vedľajšie účinky pohlavných orgánov, ako sú napríklad bolesti.

Slovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum Titan Gel

Slovakia – ako to funguje – recenzie – názory – fórum Titan GelÚčastníci sa sami hlásili, že v fórum Titan Gel minulosti, len aby vzťah príjemnejšie

„Napriek rozsiahlemu dostupnosti mazív v obchodoch a na Internete, je prekvapujúce, ako málo výskum rieši základné otázky, ako osobné lubrikanty prispieť na sexuálny zážitok,“ hovorí Debby Herbenick, priradiť riaditeľ CSHP. „Tieto údaje jasne ukazujú, že použitie mazív v recenzie Slovakia našej štúdii bola spojená s vysoké hodnotenia radosť a sexuálne uspokojenie a nízka miera príznaky [nežiaduce] do pohlavných orgánov,“ dodáva Herbenick.

V drvivej väčšine prípadov, a pre väčšinu času, o 70%, mazivá bol použitý plný sexuálne vzťahy, či vaginálne alebo análne. Nakoniec, asi 60% žien uviedlo, že ju názory ako to funguje používať počas masturbácia. A viac ako tretina žien povedal, že použitie: mazivo vo všetkých situáciách uvedené, to bolo ešte veľa zábavy, ako aj so zvýšenou radosť.

Problémy v sexuálnej oblasti a plodnosti

Rádioterapiu možno bohužiaľ spôsobiť problémy v sexuálnej oblasti u pacientov, vrátane

hormonálna nerovnováha,

strata túžby

a impotencia.

Tiež to môže mať vplyv na plodnosť, tak počas terapie a na konci rovnaké.

Ženy by recenzie Slovakia mohli mať problémy školského dieťa.

Muži nemusia byť schopné impregnovanie ich partner.

Hormonálna nerovnováha a praktický vplyv na plodnosť, samozrejme, sa líši v závislosti od pohlavia pacienta a typu žiarenia, ktorému je vystavený.

Ak ste tehotná, informujte svojho lekára pred začatím rádioterapie.

Možné vedľajšie účinky, ktoré môžu ovplyvniť žien patrí:

bolesť alebo nepríjemné pocity pri pohlavnom styku (dyspareunia),

svrbenie, pálenie, vaginálna suchosť,

atrofia názory ako to funguje pošvy (svaly pošvy, aby sa oslabili a steny pošvy stávajú tenké),

vaginálne stenóza: vagíny stáva menej pružná, zužuje, a skracuje

príznaky menopauzy, dokonca aj pre ženy, stále v plodnom veku, vrátane:

návaly horúčavy,

vaginálnu suchosť,

neprítomnosť menštruačného cyklu;

neschopnosť otehotnieť dieťa ani po skončení rádioterapie.

Medzi možné vedľajšie účinky muž zahŕňajú:

impotencia (erektilná dysfunkcia), t. j. neschopnosť dosiahnuť fórum Titan Gel alebo udržať erekciu, sterility po skončení rádioterapie, pre nedostatok spermií, ktoré majú vlastnosti potrebné na oplodniť vajíčko.

Titan Gel – komentáre – zložky – ako využiť – zloženie

Titan Gel – komentáre – zložky – ako využiť – zloženiePríčiny

Problémy sexuálnej oblasti a Titan Gel plodnosti sa môže vyskytnúť aj po rádioterapii v panvovej oblasti.

Pre ženy to je ekvivalentné žiarenia z pošvy, maternice alebo zloženie zložky vaječníkov.

Pre mužov, však, je ekvivalentné žiarenia zameraná na semenníkoch alebo prostaty. Mnohé z týchto účinkov spôsobuje zjazvenie spôsobené rádioterapiu, ako využiť  komentáre ale aj iné nežiaduce účinky, ako je únava, bolesť, úzkosť alebo depresia môže nepriaznivo ovplyvniť túžbu.

Trvanie

Po skončení rádioterapie väčšina pacientov sa vrátiť na aktívny sexuálny život ako pred ochorením a veľa vedľajších účinkov súvisiacich s sexuálnej oblasti regress spontánne, avšak, s ktorými sa môžete stretnúť žiť s hormonálna nerovnováha zloženie zložky a problémy s plodnosťou, na celý život. Ak žiarenia má neovplyvňuje vaše plodnosť, môžete priniesť na svet zdravé dieťa.

Poradenstvo pre mužov a ženy

Hovoriť otvorene a úprimne sa so svojím partnerom, alebo spoločník: je nevyhnutné, aby sa forthright a čestní a hovoriť o vaše pocity, obavy, a foriem intimity, že si Titan Gel radšej počas obdobia rádioterapii.

Poradenstvo pre ženy

Plodnosť. Pred začiatkom rádioterapie, gynekológom požiada, aby ste nejaké plány pre budúce tehotenstvo, a ako využiť  komentáre ak áno, môže navrhnúť spôsoby na zabezpečenie plodnosti, ako je zachovanie vajcia používať po ukončení rádioterapie.

Nežiaduce účinky, kontraindikácie – to bolí – Titan Gel

Hovoriť bez strachu s Titan Gel kontraindikácie lekárom:

Problémy sexuálnej povahy opravné prostriedky. Prediskutovať so svojim lekárom akékoľvek problémy v sexuálnej oblasti; to vám povie, aké vedľajšie účinky sa môžete ísť na to bolí Nežiaduce účinky stretnutie s vami, a navrhne vám, ako zvládať lepšie. Hormonálnu antikoncepciu. To je veľmi dôležité, že nechcete otehotnieť počas rádioterapie, pretože plod môže byť poškodená. Ak ste v plodnom veku, požiadajte lekára o antikoncepcie.

Tehotenstva. Ak ste tehotná, informujte svojho lekára.

Cvičenie pre pošvy. Vaginálne stenózy je častým problémom žien podstupujúcich rádioterapiu v panvovej oblasti, a môžu sťažiť normálnej sexuálnej činnosti Titan Gel kontraindikácie. Môžete robiť cvičenia to bolí Nežiaduce účinky pomocou dilator (zariadenie, ktoré rozširuje mierne na tkanív z pošvy). Opýtajte sa svojho lekára, kde môžete nájsť a ako ho používať.

Titan Gel – kde kúpiť – lekárne – cena – Amazon – Aliexpress

Poradenstvo pre mužov.

Mazanie. Pre mazanie pošvy, použitie konkrétneho výrobku alebo o Titan Gel jednu viac krát za deň. Pri pohlavnom styku použiť na báze vody maziva alebo oleja. Pohlavný styk. Opýtajte sa svojho lekára alebo zdravotnú sestru, Amazon Aliexpress lekárne ak môžete mať vzťahy v období rádioterapii. Väčšina žien cena kde kúpiť môže mať vzťahy, ale pre bezpečnosť vždy je lepšie sa opýtať. Ak vzťahy sú bolestivé, pretože vaginálnej sucha, môžete použiť na vodnej báze maziva alebo oleja.

Obráťte sa na vášho lekára alebo zdravotnú sestru o týchto témach:

Plodnosť. Skôr ako začnete rádioterapii, informujte lekára v budúcnosti, ak budete chcieť, aby sa stal otcom. Lekár vám poradí spôsoby, ako zachovať svoju plodnosť, ako spermie zbierka pred začiatkom terapie a jej zachovanie v semenné banky.

Problémy Titan Gel močových ciest

Impotencia. Lekár môže predpovedať, či ste skutočne v riziku, že sa stanú bezmocný, a na ako dlho. Môžete tiež schopní predpísať lieky alebo iné terapie Amazon Aliexpress lekárne užitočné. Pohlavný styk. Spýtajte sa, či môžete mať pohlavný styk počas doby rádioterapie. Väčšina mužov môže mať normálny sexuálny život, ale je lepšie opýtať ešte.

Radiačná terapia môže spôsobiť problémy s močových ciest, vrátane:

Pálenie alebo bolesť pri začatí močenia alebo po tom, ako vyprázdniť močový mechúr, problém začína močenie, problémy, vyprázdňovanie močového mechúra, potreba močiť častejšie a viac naliehavo ako obvykle, cena kde kúpiť cystitída (zápal močového traktu), inkontinencia, t. j. neschopnosť kontrolovať tok moču z močového mechúra, zvlášť, keď máte kašeľ alebo kýchnutí, musíte sa dostať až viac krát za noc ísť na záchod, prítomnosť krvi v moči, kŕče v močovom mechúre (svalové kŕče, bolesti).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here